Espumisan easy 14 saszetki

Espumisan easy 14 saszetki

9049139

13,97 zł brutto

Ocena produktu / dodaj ocenę: 
Ocena: 0.0/5


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Espumisan® Easy szybko rozpuszcza się w jamie ustnej, dzięki czemu substancja czynna szybko dostaje się do przewodu pokarmowego, gdzie wywiera swoje działanie. Espumisan® Easy jest dostępny w postaci pojedynczych saszetek, które można nosić ze sobą cały czas, aby usunąć nieprzyjemne objawy związane ze wzdęciami i innymi zaburzeniami związanymi z nadmiernym gromadzeniem gazów. Granulek nie trzeba popijać wodą; mają one przyjemny cytrynowy smak.

Wskazania

Espumisan® Easy jest stosowany, aby skutecznie zmniejszać wzdęcia spowodowane nagromadzeniem gazów w przewodzie pokarmowym i zmniejszyć uczucie pełności, wzdęć i ucisku w jamie brzusznej oraz burczenia w żołądku i jelitach.

Skład

Każda saszetka zawiera 125 mg symetykonu.

Inne składniki wyrobu medycznego to: sorbitol, talk, kwas jabłkowy, aromat cytrynowy, aromat kremowy. Espumisan® Easy jest dostępny w opakowaniach zawierających 8, 14 i 28 saszetek po 0,8 g granulek w każdej saszetce.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia powinni zażywać zawartość 1 saszetki przed lub po posiłku. W razie potrzeby zawartość 1 saszetki można także zażyć przed pójściem spać.
W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki.
Dawka dobowa nie powinna przekraczać 8 saszetek, co odpowiada 1 000 mg symetykonu.
Dzieci w wieku od 6 do 14 lat powinny zażywać zawartość 1 saszetki przed lub po posiłku. W razie potrzeby zawartość 1 saszetki można także zażyć przed pójściem spać.
Dawka dobowa nie powinna przekraczać 3 saszetek, co odpowiada 375 mg symetykonu. 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.